RADI VÁM PORADÍME na tel .:
(+421) 0948 166 017
košík: 0 ks
celková cena: 0.00 €
0
Dokončiť objednávku

Kytíce Slnečnic

Slnečnice a ich neskonalá krása

Leto je bohužiaľ už za nami. Opäť sme si pripomenuli, ako ten čas rýchlo letí. Je tu už znovu jeseň, čo znamená, že na záhradách začne také to klasické zber zeleniny a tiež hrabanie lístia. Bohužiaľ sa však zase na chvíľku musíme rozlúčiť s nádhernými kvetmi, ktoré sú všade okolo nás.

Najväčší krásou, ktorá nám cez zimu uhynie, sú slnečnice, ktoré sa zrazu nebudú mať kam otáčať. Slnko predsa len nebude tak silné, aké býva v lete.

Slnečnica sa hlavne počas tohtoročného leta stali naozaj populárne, pretože ich bolo všade habadej. Navyše sa jedná o úplne fantastickú kyticu, z ktorej sa viažu tie najkrajšie nielen narodeninové Pugety. Ak aj vy máte na svojej záhrade takú slnečnicu (alebo skôr či ste ju mali), potom si z nej nebojte uviazať niečo krásne - treba nejakú peknú kvetinu na stôl.

 

Poradíme, ako uviazať slnečnice!

Uviazať si svoju vlastnú kvetinu zo slnečníc do vázy nie je vôbec tak ťažké, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Ak vám na záhrade rastie dostatok kvetín (nielen slnečníc), potom sa nebojte si z nich niečo pekné uviazať. Využite všetku svoju kreativitu a skúste si uviazať niečo svojho.

Je to jednoduché, chce to len nazbierať kvety, ktoré podľa vás do kytice ku slnečniciam pasujú. K tomu si natrhajte nejaké lístky od týchto kvetov, aby vám vytvorili zeleň, vďaka ktorej bude kvetina naozaj krásna a výnimočná - hlavne bude pôsobiť bohato. K tomu si zožeňte len nožík na správne orezanie a tiež krásnu stužku, vďaka ktorej bude kytica vyzerať naozaj ako od profesionála.

Ako sa slnečnica viažu?

Najlepšie urobíte, keď slnečnice budete viazať do guľata - veď ich guľatosť k tomu doslova navádza. Odtrhnite si napríklad tri slnečnice, pevne si ich chyťte do rúk tak, aby ste z nich vytvorili kruh, a už len dolaďte pomocou ostatných kvetín krásnu kyticu. Väčšinou sa dovnútra pridávajú iné podobné poľné kvety, napríklad bodliaky alebo aj mak sem perfektne pasuje. Samozrejme sa nebojte ani obilia - ku slnečniciam dokonale patria. Ako stužku sa oplatí použiť klasické prírodné lyko - aby prírodný vzhľad ostal neporušený.

Z našej ponuky

BABETA

DITA

ZOLMA

SUNNY

ANITA

PARIS

KASTY

KLODI

SLUNEČNICE + RŮŽE

TERI

HELIS

SLUNEČNICE + RŮŽE SET 1

SLUNEČNICE + RŮŽE SET 2

SLUNEČNICE + RŮŽE SET 3

SLUNEČNICE + RŮŽE SET 4

KASTY SET 1

KASTY SET 2

KASTY SET 3

KASTY SET 4

SLUNEČNICE SET 1

SLUNEČNICE SET 2

SLUNEČNICE SET 3

SLUNEČNICE SET 4

KVĚTINOVÝ KOŠ SLUNEČNIC

KVĚTINOVÝ KOŠ RŮŽÍ A SLUNEČNIC

KVĚTINOVÝ KOŠ KASTY

KVĚTINOVÝ KOŠ DITA

ELIANA

MALVINA

ROXANA

SABINA

ROZARIE

Mohlo by vás tiež zaujímať

Popis stránky a produktu

Trendy ve svatebních květinách - část druhá

Trendy ve svatebních květinách - část druhá

 

V první části z naší série trendy ve svatebních květinách jsme si ukázali některé z hitů pro rok 2019. Těmi to ale nekončí, dnes si ukážeme dalších čtyři trendy, které se staly žádanými v letošním roce.

čítať celé
Trendy ve svatebních květinách - část první

Trendy ve svatebních květinách - část první

Trendy svatebních květin 

Rok 2019 se pomalu ale jistě chýlí ke konci. Pořád ale pár měsíců zbývá do toho, než na nás ze všech stran začnou vyskakovat trendy pro rok 2020. Pokud vás ještě váš den D čeká, můžete se nechat inspirovat některými z trendů svatebních květin pro rok 2019. Nejen módní trendy se mění sezónně, ale také svatební květiny se každou sezónu obměňují a my vám dnes ukážeme ty letošní!

čítať celé
Květiny a sluneční znamení

Květiny a sluneční znamení

Květiny a znamení měsíce - VÁHY (25.9. - 22.10)

23. září je významné datum nejen tím, že je poselstvím přicházejícího podzimu, ale také tím, že nastává období slunečního znamení Vah. Co se tohoto znamení zvěrokruhu týče, vysoce ceněna je krása a přirozenost, to znamená, že květiny jsou v tomto případě pro jakoukoliv mimořádnou událost zrozence Vah zcela nejlepším překvapením vůbec.

Abychom vám pomohli se lépe orientovat v tom, jak oslavence narozeného pod vlivem tohoto znamení dokonale uctít, dali jsme dohromady informace, které vám naznačí povahu vašich milovaných Vah a jaké květiny tedy budou tím pravým dárkem ze všech.

čítať celé